Par Lutera Akadēmijas darbību no 21.oktobra līdz 14.novembrim

No š. g. 21. oktobra līdz 14. novembrim Latvijā ir izsludināta mājsēde un stingri drošības pasākumi Covid-19 infekcijas straujajai izplatībai.

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2021.gada 20.oktobra rīkojumu Nr.748, ar kuru izdarīti grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Lutera Akadēmijas rektora 2021. gada 21.oktobra rīkojumu Nr.....“Par studiju procesa organizēšanu no 2021.gada 21.oktobra līdz 14.novembrim”, tiek noteikts:

  1. Pārtraukt studiju procesa norisi klātienē un nodrošināt studijas attālināti.
  2. Attālinātu studiju nodarbībās studējošā pienākums ir ievērot “Kārtība par attālināto studiju procesu Lutera Akadēmijā” un citus normatīvos aktus.
  3. Lutera Akadēmija līdz 2021. gada 14.novembrim nesniedz pakalpojumus klātienē (izziņu izsniegšanu, bibliotēkas pakalpojumus, u.tml.). Nepieciešamības gadījumā sazināties ar LA Studiju daļu pa tālr. 29128655 vai e-pastu: info@lut.edu.lv
SVARĪGI!

Katram Lutera Akadēmijas (LA) studentam, pasniedzējam un darbiniekam ir pienākums iepazīties un ņemt vērā valstī noteiktos ierobežojumus SKATĪT TE!

Nepieciešams ņemt vērā, ka arī ārpus studiju procesa un darba pienākumu veikšanas, noteiktajā laika periodā ir nepieciešamība samazināt sociālos kontaktus, izvairīties no vietām, kur notiek cilvēku pulcēšanās.

Ja dzīvesvieta vai uzturēšanas vieta noteiktajā laika periodā no plkst. 20.00 līdz plkst. 5.00 ir jāatstāj attaisnojošu iemeslu dēļ, obligāti ir jāaizpilda pašapliecinājums, kura veidlapu var lejupielādēt Valsts policijas mājaslapā.

BŪSIM SAPROTOŠI UN ATBILDĪGI, IEVĒROJOT NOTEIKTOS STINGROS EPIDEMIOLOĢISKOS DROŠĪBAS PASĀKUMUS!

Ziņojumi
 

*****
2023./2024.akag. gada PAVASARA semestra SESIJAS GRAFIKS šeit>


Sadarbības partneri
fb
© 2024 Nodibinājums “Lutera Akadēmija”. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »